ROZRUSZNIK TIPO TEMPRA 1.9 DIESEL

551,00 

2.20 KW

8 w magazynie



SKU: S0204 Kategoria:

BOSCH 0001218008RY
BOSCH 0001218131
BOSCH 0001218145
BOSCH 0986013400
BOSCH 0986017220
DELCO DRS3400
DELCO DRS7230
FIAT 5984563
FIAT 7608589
FIAT 7716771
FIAT 77425430
MAGNETI MARELLI 63221801
MAGNETI MARELLI 63221831
MAGNETI MARELLI 63222036
MAGNETI MARELLI 63222133
OE 376CSRT
OE RNL1340
VALEO 433348
VALEO VS289

Informacje dodatkowe

NumerOE

376CSRT

NumerIndeks

BOSCH 0001218008RY<br/> BOSCH 0001218131<br/> BOSCH 0001218145<br/> BOSCH 0986013400<br/> BOSCH 0986017220<br/> DELCO DRS3400<br/> DELCO DRS7230<br/> FIAT 5984563<br/> FIAT 7608589<br/> FIAT 7716771<br/> FIAT 77425430<br/> MAGNETI MARELLI 63221801<br/> MAGNETI MARELLI 63221831<br/> MAGNETI MARELLI 63222036<br/> MAGNETI MARELLI 63222133<br/> OE 376CSRT<br/> OE RNL1340<br/> VALEO 433348<br/> VALEO VS289<br/>

Pix0

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0204-145133.jpg

Pix1

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0204-145134.jpg

Pix2

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0204-145135.jpg

Pix3

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0204-145136.jpg

Flansch-O

82.5 MM

Anzahl der Befestigungsbohrungen

3

Zähneanzahl.

9

Drehrichtung

CW

Starterleistung

2.20 KW

Napięcie

12 V

CechaTyp

Anlasser

EAN

5901259420975

NazwaCZ

Startér TIPO TEMPRA 1.9 DIESEL

NumerRef

0001218008RY,0001218131,0001218145,0986013400,0986017220,DRS3400,DRS7230,5984563,7608589,7716771,77425430,63221801,63221831,63222036,63222133,376CSRT,RNL1340,433348,VS289

Flansch-O-spacja

82.5 MM <br>

Anzahl der Befestigungsbohrungen-spacja

3 <br>

Zähneanzahl.-spacja

9 <br>

Drehrichtung-spacja

CW <br>

Starterleistung-spacja

2.20 KW <br>

Spannung-spacja

12 V <br>

Typ-spacja

OSOBOWY <br>

ZAMIENNIK DLA-spacja

BOSCH <br>

Producent

AS-PL

ZamiennikDlaCzesci

0001218008, BOSCH

Marka Model Engine Rok
FIAT Marengo 1.9 Diesel [160A7.000] 1990 - 1996
FIAT Regata 1.9 Diesel [149A1.000] 1984 - 1989
FIAT Tempra 1.9 Diesel [160A7.000] 1990 - 1996
FIAT Tempra 1.9 TD [160A7.000] 1991 - 1996
FIAT Tipo 1.9 Diesel [160A7.000] 1989 - 1991