ROZRUSZNIK VOLVO BM

1152,00 

3.60 KW

Brak w magazynie



SKU: S0350 Kategoria:

BOSCH 0001401007
BOSCH 0001401011
BOSCH 0001401017
BOSCH 0001401025
BOSCH 0001401034
BOSCH 0001401035
BOSCH 0001401049
BOSCH 0001401050
BOSCH 0001401056
BOSCH 0001401061
BOSCH 0001401066
BOSCH 0001401067
BOSCH 0001401068
BOSCH 0001401070
BOSCH 0001413001
BOSCH 0001413002
BOSCH 0001413006
BOSCH 0001418001
BOSCH 0986011400
BOSCH 0986011530
BOSCH 0986011533
BOSCH BNG412CR201
BOSCH BNG412CR215
BOSCH BNG412CR218
CASE 82068C91
CASE 82068C92
DAF 1320738
DELCO 19024000
DELCO 19024148
DELCO 19024561
DELCO DRS1400
DELCO DRS1540
DELCO DS2510
DELCO DS2650
DEUTZ-FAHR 1320738
ISKRA / LETRIKA 11130116
ISKRA / LETRIKA 11130126
ISKRA / LETRIKA 11139007
ISKRA / LETRIKA 11139008
ISKRA / LETRIKA 11139037
ISKRA / LETRIKA 11139519
ISKRA / LETRIKA 11139531
ISKRA / LETRIKA AZK5105
ISKRA / LETRIKA AZK5106
ISKRA / LETRIKA AZK5167
ISKRA / LETRIKA AZK5168
ISKRA / LETRIKA AZK5196
ISKRA / LETRIKA AZK5558
ISKRA / LETRIKA AZK5572
ISKRA / LETRIKA IS0116

Informacje dodatkowe

NumerOE

RNL418001

NumerIndeks

BOSCH 0001401007<br/> BOSCH 0001401011<br/> BOSCH 0001401017<br/> BOSCH 0001401025<br/> BOSCH 0001401034<br/> BOSCH 0001401035<br/> BOSCH 0001401049<br/> BOSCH 0001401050<br/> BOSCH 0001401056<br/> BOSCH 0001401061<br/> BOSCH 0001401066<br/> BOSCH 0001401067<br/> BOSCH 0001401068<br/> BOSCH 0001401070<br/> BOSCH 0001413001<br/> BOSCH 0001413002<br/> BOSCH 0001413006<br/> BOSCH 0001418001<br/> BOSCH 0986011400<br/> BOSCH 0986011530<br/> BOSCH 0986011533<br/> BOSCH BNG412CR201<br/> BOSCH BNG412CR215<br/> BOSCH BNG412CR218<br/> CASE 82068C91<br/> CASE 82068C92<br/> DAF 1320738<br/> DELCO 19024000<br/> DELCO 19024148<br/> DELCO 19024561<br/> DELCO DRS1400<br/> DELCO DRS1540<br/> DELCO DS2510<br/> DELCO DS2650<br/> DEUTZ-FAHR 1320738<br/> ISKRA / LETRIKA 11130116<br/> ISKRA / LETRIKA 11130126<br/> ISKRA / LETRIKA 11139007<br/> ISKRA / LETRIKA 11139008<br/> ISKRA / LETRIKA 11139037<br/> ISKRA / LETRIKA 11139519<br/> ISKRA / LETRIKA 11139531<br/> ISKRA / LETRIKA AZK5105<br/> ISKRA / LETRIKA AZK5106<br/> ISKRA / LETRIKA AZK5167<br/> ISKRA / LETRIKA AZK5168<br/> ISKRA / LETRIKA AZK5196<br/> ISKRA / LETRIKA AZK5558<br/> ISKRA / LETRIKA AZK5572<br/> ISKRA / LETRIKA IS0116<br/>

Pix0

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0350-63857.jpg

Pix1

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0350-63858.jpg

Pix2

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0350-63859.jpg

Pix3

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0350-63860.jpg

Flansch-O

89 MM

Anzahl der Befestigungsbohrungen

3

Zähneanzahl.

9

Drehrichtung

CW

Starterleistung

3.60 KW

Napięcie

12 V

CechaTyp

Anlasser

EAN

5901259468076

NazwaCZ

Startér VOLVO BM

NumerRef

0001401007,0001401011,0001401017,0001401025,0001401034,0001401035,0001401049,0001401050,0001401056,0001401061,0001401066,0001401067,0001401068,0001401070,0001413001,0001413002,0001413006,0001418001,0986011400,0986011530,0986011533,BNG412CR201,BNG412CR215,BNG412CR218,82068C91,82068C92,1320738,19024000,19024148,19024561,DRS1400,DRS1540,DS2510,DS2650,1320738,11130116,11130126,11139007,11139008,11139037,11139519,11139531,AZK5105,AZK5106,AZK5167,AZK5168,AZK5196,AZK5558,AZK5572,IS0116

Flansch-O-spacja

89 MM <br>

Anzahl der Befestigungsbohrungen-spacja

3 <br>

Zähneanzahl.-spacja

9 <br>

Drehrichtung-spacja

CW <br>

Starterleistung-spacja

3.60 KW <br>

Spannung-spacja

12 V <br>

Typ-spacja

ROLNICZY <br>

ZAMIENNIK DLA-spacja

BOSCH <br>

Producent

AS-PL

ZamiennikDlaCzesci

0001418012, BOSCH

Marka Model Engine Rok
CLAAS Dominator 100 [MB-OM360] 1973 - 2023
CLAAS Dominator 105 [MB-OM360.930] 1974 - 1977
CLAAS Dominator 105 [MB-OM360.930] 1977 - 2023
CLAAS Dominator 106 [MB-OM360] 1979 - 1985
MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES Unimog U1100 [OM353.940] 1977 - 1987
MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES Unimog U1100T [OM353.940] 1989 - 2001
MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES Unimog U403 [OM314.916] 1966 - 2023
MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES Unimog U403 [OM314.917] 1966 - 2023
MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES Unimog U800 [OM314.917] 1977 - 1981
MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES Unimog U900 [OM353.902] 1977 - 1987
VOLVO BM T350 Boxer [1113] 1964 - 2023