KUBOTA 12390077010
OE RNLS13160
Rozrusznik YANMAR 4TNE106
564,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 6,71 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 20 × 14 cm |
| EAN | 5901259421569 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 13.50 mm |
| C.2 | 13.50 mm |
| L.1 | 258.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 9 |
| Liczba zębów szt. | 9 |
| Moc | 3.00 kW |
| O.1 | 120.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 95.00 mm |
| Rozmiar B | 21.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 9 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| YANMAR | 4TNE106 | 4TNE106 | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| YANMAR | 4TNE106 [4TNE106] |






![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)

![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)
