ROZRUSZNIK AUDI A4 2.7 TDi

436,00 

2.20 KW

10 w magazynie



SKU: S0536 Kategoria:

BOSCH 0001109275
BOSCH 0001109280
BOSCH 0001109281
BOSCH 0001109315
BOSCH 0001109316
BOSCH 0001109361
BOSCH 0001109362
BOSCH 0001109422
BOSCH 0001148031
BOSCH 0986025400
DELCO DRS0182
DELCO DS1292
MAGNETI MARELLI 063521093610
MAGNETI MARELLI MSN2145
VALEO 438232
VALEO 458397

Informacje dodatkowe

NumerIndeks

BOSCH 0001109275<br/> BOSCH 0001109280<br/> BOSCH 0001109281<br/> BOSCH 0001109315<br/> BOSCH 0001109316<br/> BOSCH 0001109361<br/> BOSCH 0001109362<br/> BOSCH 0001109422<br/> BOSCH 0001148031<br/> BOSCH 0986025400<br/> DELCO DRS0182<br/> DELCO DS1292<br/> MAGNETI MARELLI 063521093610<br/> MAGNETI MARELLI MSN2145<br/> VALEO 438232<br/> VALEO 458397<br/>

Pix0

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0536-243178.jpg

Pix1

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0536-243179.jpg

Pix2

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0536-243180.jpg

Pix3

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0536-243181.jpg

Anzahl der Befestigungsbohrungen

1

Zähneanzahl.

10

Drehrichtung

CW

Starterleistung

2.20 KW

Napięcie

12 V

CechaTyp

Anlasser

NumerRef

0001109275,0001109280,0001109281,0001109315,0001109316,0001109361,0001109362,0001109422,0001148031,0986025400,DRS0182,DS1292,063521093610,MSN2145,438232,458397

EAN

5902129015581

NazwaCZ

Startér S0536 AS

Anzahl der Befestigungsbohrungen-spacja

1 <br>

Zähneanzahl.-spacja

10 <br>

Drehrichtung-spacja

CW <br>

Starterleistung-spacja

2.20 KW <br>

Spannung-spacja

12 V <br>

Typ-spacja

OSOBOWY <br>

ZAMIENNIK DLA-spacja

BOSCH <br>

Producent

AS-PL

ZamiennikDlaCzesci

0001109421, BOSCH

Marka Model Engine Rok
AUDI A4 2.7 TDi [CAMA] 2007 - 2012
AUDI A4 2.7 TDi [CAMA] 2008 - 2012
AUDI A4 2.7 TDi [CAMB] 2008 - 2012
AUDI A4 2.7 TDi [CGKA] 2007 - 2012
AUDI A4 2.7 TDi [CGKA] 2008 - 2012
AUDI A4 2.7 TDi [CGKB] 2008 - 2012
AUDI A4 3.0 TDi [CLAB] 2011 - 2015
AUDI A4 3.0 TDi Quattro [CAPA] 2007 - 2012
AUDI A4 3.0 TDi Quattro [CAPA] 2008 - 2012
AUDI A4 3.0 TDi Quattro [CCLA] 2007 - 2012
AUDI A4 3.0 TDi Quattro [CCLA] 2008 - 2012
AUDI A4 3.0 TDi Quattro [CCWA] 2007 - 2012
AUDI A4 3.0 TDi Quattro [CCWA] 2008 - 2012
AUDI A4 3.0 TDi Quattro [CCWB] 2008 - 2010
AUDI A4 3.0 TDi Quattro [CDUC] 2011 - 2015
AUDI A4 3.0 TDi Quattro [CKVB] 2011 - 2015
AUDI A4 3.0 TDi Quattro [CKVC] 2011 - 2015
AUDI A4 Allroad 3.0 TDi Quattro [CCWA] 2009 - 2012
AUDI A4 Allroad 3.0 TDi Quattro [CDUC] 2012 - 2016
AUDI A4 Allroad 3.0 TDi Quattro [CKVB] 2012 - 2016
AUDI A4 Allroad 3.0 TDi Quattro [CKVC] 2012 - 2016
AUDI A5 2.7 TDi [CAMA] 2007 - 2012
AUDI A5 2.7 TDi [CAMB] 2007 - 2012
AUDI A5 2.7 TDi [CGKA] 2007 - 2012
AUDI A5 2.7 TDi [CGKA] 2009 - 2012
AUDI A5 2.7 TDi [CGKB] 2007 - 2012
AUDI A5 2.7 TDi Sportback [CAMA] 2009 - 2012
AUDI A5 2.7 TDi Sportback [CGKA] 2009 - 2012
AUDI A5 3.0 TDi [CLAB] 2011 - 2017
AUDI A5 3.0 TDi Quattro [CAPA] 2007 - 2012
AUDI A5 3.0 TDi Quattro [CCWA] 2007 - 2012
AUDI A5 3.0 TDi Quattro [CCWA] 2009 - 2012
AUDI A5 3.0 TDi Quattro [CCWB] 2008 - 2010
AUDI A5 3.0 TDi Quattro [CDUC] 2011 - 2017
AUDI A5 3.0 TDi Quattro [CKVB] 2011 - 2017
AUDI A5 3.0 TDi Quattro [CKVC] 2011 - 2017
AUDI A5 3.0 TDi Quattro Sportback [CAPA] 2009 - 2012
AUDI A5 3.0 TDi Quattro Sportback [CCWA] 2009 - 2012
AUDI A5 3.0 TDi Quattro Sportback [CDUC] 2011 - 2017
AUDI A5 3.0 TDi Quattro Sportback [CKVB] 2011 - 2017
AUDI A5 3.0 TDi Quattro Sportback [CKVC] 2011 - 2017
AUDI A5 3.0 TDi Sportback [CLAB] 2011 - 2017
AUDI A6 3.0 TDi [CLAB] 2010 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi [CLAB] 2011 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi [CTCB] 2014 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi [CTCC] 2014 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi [CZVB] 2014 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi [CZVD] 2014 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi Quattro [CDUC] 2011 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi Quattro [CDUD] 2011 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi Quattro [CGQB] 2011 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi Quattro [CKVB] 2011 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi Quattro [CKVC] 2011 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi Quattro [CLAA] 2011 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi Quattro [CRTD] 2014 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi Quattro [CRTE] 2014 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi Quattro [CRTF] 2014 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi Quattro [CVUA] 2014 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi Quattro [CVUB] 2014 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi Quattro [CZVA] 2014 - 2018
AUDI A6 3.0 TDi Quattro [CZVC] 2014 - 2018
AUDI A6 Allroad 3.0 TDi Quattro [CDUD] 2012 - 2016
AUDI A6 Allroad 3.0 TDi Quattro [CGQB] 2012 - 2014
AUDI A6 Allroad 3.0 TDi Quattro [CKVC] 2012 - 2016
AUDI A6 Allroad 3.0 TDi Quattro [CLAA] 2012 - 2014
AUDI A6 Allroad 3.0 TDi Quattro [CRTD] 2014 - 2018
AUDI A6 Allroad 3.0 TDi Quattro [CRTE] 2014 - 2018
AUDI A6 Allroad 3.0 TDi Quattro [CRTF] 2014 - 2018
AUDI A6 Allroad 3.0 TDi Quattro [CVUA] 2012 - 2014
AUDI A6 Allroad 3.0 TDi Quattro [CZVA] 2014 - 2018
AUDI A6 Allroad 3.0 TDi Quattro [CZVC] 2014 - 2018
AUDI A6 Allroad 3.0 TDi Quattro [CZVF] 2015 - 2018
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CDUC] 2010 - 2016
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CDUD] 2010 - 2016
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CGQB] 2011 - 2015
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CKVB] 2010 - 2016
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CKVC] 2010 - 2016
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CLAA] 2010 - 2015
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CPNB] 2013 - 2017
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CRTD] 2014 - 2018
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CRTE] 2014 - 2018
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CRTF] 2014 - 2018
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CTCB] 2014 - 2018
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CVUA] 2014 - 2018
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CVUB] 2014 - 2018
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CZVA] 2014 - 2018
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CZVC] 2014 - 2018
AUDI A7 3.0 TDi Quattro Sportback [CZVF] 2015 - 2018
AUDI A7 3.0 TDi Sportback [CLAB] 2010 - 2015
AUDI A7 3.0 TDi Sportback [CTCC] 2014 - 2018
AUDI A7 3.0 TDi Sportback [CZVB] 2014 - 2018
AUDI A7 3.0 TDi Sportback [CZVD] 2015 - 2018
AUDI A7 3.0 TDi Sportback [CZVE] 2015 - 2018
AUDI A8 3.0 TDi [CLAB] 2011 - 2023
AUDI A8 3.0 TDi Quattro [CDTA] 2010 - 2023
AUDI A8 3.0 TDi Quattro [CDTB] 2010 - 2023
AUDI A8 3.0 TDi Quattro [CDTC] 2010 - 2023
AUDI A8 3.0 TDi Quattro [CMHA] 2010 - 2023
AUDI A8 3.0 TDi Quattro [CTBA] 2013 - 2023
AUDI A8 3.0 TDi Quattro [CTBB] 2010 - 2023
AUDI A8 3.0 TDi Quattro [CTBD] 2015 - 2023
AUDI A8 4.2 TDi Quattro [CDSB] 2009 - 2023
AUDI A8 4.2 TDi Quattro [CTEC] 2013 - 2023
AUDI Q5 3.0 TDi Quattro [CCWA] 2008 - 2023
AUDI Q5 3.0 TDi Quattro [CDUD] 2012 - 2023
AUDI Q5 3.0 TDi Quattro [CPNB] 2008 - 2023
AUDI Q5 3.0 TDi Quattro [CTBA] 2013 - 2023
AUDI Q5 3.0 TDi Quattro [CTBC] 2012 - 2023
AUDI SQ5 3.0 TDi Quattro [CGQB] 2012 - 2023
AUDI SQ5 3.0 TDi Quattro [CVUC] 2012 - 2023