BOSCH 0001219004
MERCEDES 7161090150
MERCEDES A7161090150
Rozrusznik Various Models
498,00 zł
STEYR Various Models
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 20 × 14 cm |
| EAN | 5902129109136 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | M12x1.75 mm |
| C.2 | M12x1.75 mm |
| L.1 | 273.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych szt. | 2 |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 9 |
| Moc | 2.50 kW |
| O.1 | 105.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 82.50 mm |
| Rozmiar B | 24.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 2 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | Various Models | 1970 - | |
| PINZGAUER | Various Models | 1986 - 1996 | |
| STEYR | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MERCEDES BENZ | Various Models | |
| PINZGAUER | Various Models | 1986 - 1996 |
| STEYR | Various Models |







![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)
![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)
![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)