BMW 12417508635
BMW 12417508637
BOSCH 0001109428
Rozrusznik 735 3.6 i 735 3.6 Li 745 4.4 i 745 4.4 Li (E65)[N62B36A] (E66)[N62B36A
406,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 17 × 13 cm |
| EAN | 5902129111412 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | M10x1.5 mm |
| C.2 | M10x1.5 mm |
| L.1 | 247.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych szt. | 2 |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 9 |
| Moc | 2.00 kW |
| O.1 | 101.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 76.00 mm |
| Rozmiar B | 21.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 2 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| BMW | 7 (E65, E66, E67) 735 i, Li | N62B36A | 2001 - 2005 |
| BMW | 7 (E65, E66, E67) 745 i, Li | N62B44A | 2001 - 2005 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| BMW | 735 3.6 i (E65)[N62B36A] | 2001 - 2005 |
| BMW | 735 3.6 i (E66)[N62B36A] | 2001 - 2005 |
| BMW | 735 3.6 i (E67)[N62B36A] | 2001 - 2005 |
| BMW | 735 3.6 Li (E65)[N62B36A] | 2001 - 2005 |
| BMW | 735 3.6 Li (E66)[N62B36A] | 2001 - 2005 |
| BMW | 735 3.6 Li (E67)[N62B36A] | 2001 - 2005 |
| BMW | 745 4.4 i (E65)[N62B44A] | 2001 - 2005 |
| BMW | 745 4.4 i (E66)[N62B44A] | 2001 - 2005 |
| BMW | 745 4.4 i (E67)[N62B44A] | 2001 - 2005 |
| BMW | 745 4.4 Li (E65)[N62B44A] | 2001 - 2005 |
| BMW | 745 4.4 Li (E66)[N62B44A] | 2001 - 2005 |
| BMW | 745 4.4 Li (E67)[N62B44A] | 2001 - 2005 |

![735 3.6 i, 735 3.6 Li, 745 4.4 i, 745 4.4 Li (E65)[N62B36A], (E66)[N62B36A](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0800SF.jpg)
![735 3.6 i, 735 3.6 Li, 745 4.4 i, 745 4.4 Li (E65)[N62B36A], (E66)[N62B36A - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S0800S-178046-1.jpg)
![735 3.6 i, 735 3.6 Li, 745 4.4 i, 745 4.4 Li (E65)[N62B36A], (E66)[N62B36A - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S0800S-178047-1.jpg)
![735 3.6 i, 735 3.6 Li, 745 4.4 i, 745 4.4 Li (E65)[N62B36A], (E66)[N62B36A - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S0800S-178048-1.jpg)
![735 3.6 i, 735 3.6 Li, 745 4.4 i, 745 4.4 Li (E65)[N62B36A], (E66)[N62B36A - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S0800S-S0800S_256953-1.jpg)
![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)

![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)
