MERCEDES 0031515501
MERCEDES A0031515501
Rozrusznik Various Models
2387,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 27,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 56 × 29 × 20 cm |
| EAN | 5902129112051 |
| Producent | AS-PL |
| L.1 | 460.00 mm |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 9.00 kW |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 68.00 mm |
| Rozmiar B | 36.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 0 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MERCEDES BENZ TRUCKS & BUSES | Various Models |





![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)


![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)