CASE 245927C93
Rozrusznik Various Models 01.1985-
533,00 zł
CASE Various Models 01.1985-
6 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 13,85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 41 × 23 × 17 cm |
| EAN | 5902129118749 |
| Producent | AS-PL |
| Typ samochodu | Osobowy |
| C.1 | 11.00 mm |
| C.2 | 11.00 mm |
| C.3 | 11.00 mm |
| L.1 | 341.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 9 |
| Moc | 3.00 kW |
| O.1 | 90.00 mm |
| O.2 | 125.00 mm |
| O.3 | 90.00 mm |
| Obrót rozrusznika | ACW |
| Rozmiar A | 89.00 mm |
| Rozmiar B | 48.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| CASE IH | Various Models | 1985 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| CASE | Various Models | 1985 |









![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)