DELCO 1469603
DELCO 9000763
DELCO 9000850
DELCO 9000895
VOLVO 38547501
VOLVO 38560033
VOLVO 3862308
Rozrusznik Various Models
410,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 3,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 17 × 13 cm |
| EAN | 5902129088172 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 10.50 mm |
| C.2 | 10.50 mm |
| L.1 | 242.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 1.70 kW |
| O.1 | 85.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 68.00 mm |
| Rozmiar B | 15.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MERCRUISER | Various Models | 1987 - 2001 | |
| VOLVO PENTA | Various Models | 1971 - 1982 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MERCRUISER | Various Models | |
| VOLVO PENTA | Various Models |








![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)
