CUMMINS 4985441
Rozrusznik Engine [ISM11]
981,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 56 × 29 × 20 cm |
| EAN | 5902129155546 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 13.50 mm |
| C.2 | 13.50 mm |
| C.3 | 13.50 mm |
| L.1 | 407.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 6.00 kW |
| O.1 | 126.00 mm |
| O.2 | 126.00 mm |
| O.3 | 126.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 92.00 mm |
| Rozmiar B | 47.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | Engine | ISM11 | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| CUMMINS | Engine [ISM11] |

![Engine [ISM11]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S1265SF.jpg)
![Engine [ISM11] - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S1265S-247279-1.jpg)
![Engine [ISM11] - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S1265S-247280-1.jpg)
![Engine [ISM11] - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S1265S-247281-1.jpg)
![Engine [ISM11] - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S1265S-S1265S_256954-1.jpg)


![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)
![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)