MITSUBISHI M3T24482L
Rozrusznik Various Models
233,00 zł
5 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 17 × 13 cm |
| EAN | 5902129125020 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | M10x1.25 mm |
| C.2 | 11.00 mm |
| C.3 | M10x1.25 mm |
| L.1 | 219.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych szt. | 2 |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 8, 9 |
| Liczba zębów szt. | 9 |
| Moc | 0.85 kW |
| O.1 | 78.00 mm |
| O.2 | 112.00 mm |
| O.3 | 78.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 74.00 mm |
| Rozmiar B | 16.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 2 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 8.9 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MAZDA | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MAZDA | Various Models |







![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)
![Q7 3.6 FSI, Cayenne 3.6, Touareg 3.6 FSi V6 [BHK], [M55.02], [MCE.YA], [BH](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0682SF-750x600.jpg)
