Rozrusznik Various Models XJ6 XJS
572,00 zł
ZETOR Various Models
1 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 7,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 20 × 14 cm |
| EAN | 5902129149965 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 10.00 mm |
| C.2 | 10.00 mm |
| L.1 | 276.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 9 |
| Moc | 1.40 kW |
| O.1 | 127.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 82.50 mm |
| Rozmiar B | 27.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| DRONNINGBORG | Various Models | 1970 - | |
| JAGUAR | XJ 6 4.2 | XK4.2(-79) | 1969 - 1975 |
| JAGUAR | XJS | 1975 - 1986 | |
| ZETOR | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| DRONNINGBORG | Various Models | |
| JAGUAR | XJ6 | 1969 - 1992 |
| JAGUAR | XJS | 1975 - 1986 |
| ZETOR | Various Models |







![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)
![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)
![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)