DELCO DRS0411
MAZDA 489418400D
MAZDA N3H118400
MITSUBISHI M000T87981
MITSUBISHI M0T87981
Rozrusznik RX8 1.3 RX8 2.6 [13B-MSP] 10.2003-06.2012
300,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 3,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 17 × 13 cm |
| EAN | 5902129052371 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 10.50 mm |
| C.2 | 10.50 mm |
| L.1 | 226.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 1.40 kW |
| O.1 | 147.00 mm |
| Obrót rozrusznika | ACW |
| Rozmiar A | 67.00 mm |
| Rozmiar B | 41.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MAZDA | RX-8 (SE, FE) 1.3 (FE103, SE3P) | 13B-MSP | 2003 - 2012 |
| MAZDA | RX-8 (SE, FE) 1.3 (FE103, SE3P) | 13B-MSP | 2003 - 2012 |
| MAZDA | RX-8 (SE, FE) 1.3 (SE3P) | 13B-MSP | 2003 - 2012 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MAZDA | RX8 1.3 [13B-MSP] | 2003 - 2012 |
| MAZDA | RX8 2.6 | 2003 |

![RX8 1.3, RX8 2.6 [13B-MSP], 10.2003-06.2012](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S5252SF.jpg)
![RX8 1.3, RX8 2.6 [13B-MSP], 10.2003-06.2012 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5252S-107506-1.jpg)
![RX8 1.3, RX8 2.6 [13B-MSP], 10.2003-06.2012 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5252S-107507-1.jpg)
![RX8 1.3, RX8 2.6 [13B-MSP], 10.2003-06.2012 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5252S-107508-1.jpg)
![RX8 1.3, RX8 2.6 [13B-MSP], 10.2003-06.2012 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5252S-S5252S_256953-1.jpg)


![Q7 3.6 FSI, Cayenne 3.6, Touareg 3.6 FSi V6 [BHK], [M55.02], [MCE.YA], [BH](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0682SF-750x600.jpg)
![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)