MITSUBISHI M009T70879
MITSUBISHI VV0879
VOLVO 20712113
VOLVO 22809740
Rozrusznik VNL 16.1 VT 16.1 [D16] 01.2006-12.2006
1035,00 zł
2 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 56 × 29 × 20 cm |
| EAN | 5902129135142 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 14.00 mm |
| C.2 | 14.00 mm |
| C.3 | 14.00 mm |
| L.1 | 404.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 12 |
| Moc | 5.50 kW |
| O.1 | 126.00 mm |
| O.2 | 126.00 mm |
| O.3 | 126.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 92.00 mm |
| Rozmiar B | 47.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 12 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| VOLVO | VNL 16.1 | D16 | 2006 - 2006 |
| VOLVO | VT 16.1 | D16 | 2005 - 2006 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| VOLVO | VNL 16.1 [D16] | 2006 |
| VOLVO | VT 16.1 [D16] | 2005 - 2006 |

![VNL 16.1, VT 16.1 [D16] 01.2006-12.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S5460SF.jpg)
![VNL 16.1, VT 16.1 [D16] 01.2006-12.2006 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5460S-203405-1.jpg)
![VNL 16.1, VT 16.1 [D16] 01.2006-12.2006 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5460S-203406-1.jpg)
![VNL 16.1, VT 16.1 [D16] 01.2006-12.2006 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5460S-203407-1.jpg)
![VNL 16.1, VT 16.1 [D16] 01.2006-12.2006 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5460S-S5460S_256954-1.jpg)

![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)

