MITSUBISHI M009T20471
Rozrusznik SANY SY245
882,00 zł
2 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 9,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5902129139041 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 11.00 mm |
| C.2 | 11.00 mm |
| L.1 | 320.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 12 |
| Moc | 5.50 kW |
| O.1 | 105.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 82.00 mm |
| Rozmiar B | 22.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 12 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| SANY | SY245 | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| SANY | SY245 |







![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)
![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)
![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)