MAN 51262017235
MITSUBISHI M009T83279
MITSUBISHI M009T83279AM
MITSUBISHI M9T83279AM
Rozrusznik Various Models
813,00 zł
MAN Various Models
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5902129145790 |
| Producent | AS-PL |
| Typ samochodu | Osobowy |
| C.1 | 13.50 mm |
| C.2 | 13.50 mm |
| C.3 | 13.50 mm |
| Izolowana masa | Yes |
| L.1 | 404.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 7.00 kW |
| O.1 | 126.00 mm |
| O.2 | 126.00 mm |
| O.3 | 126.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 92.00 mm |
| Rozmiar B | 47.50 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| CLAAS | Various Models | 1970 - | |
| HOWO | Various Models | 1970 - | |
| MAN | TGA 18.680 | D2868LF02 | 2007 - 2008 |
| MAN | TGA 18.680 | D2868LF03 | 2007 - 2008 |
| MAN | TGA 18.680 | D2868LF04 | 2007 - 2008 |
| MAN | TGA 18.680 | D2868LF05 | 2007 - 2008 |
| MAN | TGA 18.680 | D2868LF06 | 2007 - 2008 |
| MAN | TGA 18.680 | D2868LF07 | 2007 - 2008 |
| MAN | TGA 33.680 | D2868LF02 | 2007 - 2008 |
| MAN | TGA 33.680 | D2868LF03 | 2007 - 2008 |
| MAN | TGA 33.680 | D2868LF04 | 2007 - 2008 |
| MAN | TGA 33.680 | D2868LF05 | 2007 - 2008 |
| MAN | TGA 33.680 | D2868LF06 | 2007 - 2008 |
| MAN | TGA 33.680 | D2868LF07 | 2007 - 2008 |
| MAN | TGX I 18.680 | D2868LF02 | 2007 - 2016 |
| MAN | TGX I 18.680 | D2868LF03 | 2007 - 2016 |
| MAN | TGX I 18.680 | D2868LF05 | 2007 - 2016 |
| MAN | TGX I 33.680 | D2868LF02 | 2007 - 2016 |
| MAN | TGX I 33.680 | D2868LF05 | 2007 - 2016 |
| MAN | TGX I 33.680 | D2868LF02 | 2007 - 2016 |
| MAN | TGX I 33.680 | D2868LF05 | 2007 - 2016 |
| MAN | TGX I 33.680 | D2868LF04 | 2007 - 2016 |
| MAN | TGX I 33.680 | D2868LF07 | 2007 - 2016 |
| MAN | TGX I 41.680 | D2868LF03 | 2007 - 2019 |
| MAN | TGX I 41.680 | D2868LF05 | 2007 - 2019 |
| MAN | TGX I 41.680 | D2868LF06 | 2007 - 2019 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| CLAAS | Various Models | |
| HOWO | Various Models | |
| MAN | Various Models |






![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)
![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)

![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)