Informacje dodatkowe
| Waga | 5,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 21 × 20 cm |
| NumerRef | 11139199,AZF4910,IS9497,72524309,MS1002 |
| Typ | ROLNICZY |
| Producent | LETRIKA |
| Typ samochodu | Osobowy |
| C.1 | 13.00 mm |
| C.2 | 13.00 mm |
| C.3 | 13.00 mm |
| L.1 | 240.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 10 |
| Moc | 3.60 kW |
| O.1 | 127.00 mm |
| O.2 | 127.00 mm |
| O.3 | 127.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 100.00 mm |
| Rozmiar B | 34.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 10 szt. |
| Napięcie V | 24 V |









![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)
![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)