BOSCH F042001015
DELCO DRS3234
MAZDA N32618400A
MAZDA N32618400B
MAZDA N32618400B9R
MITSUBISHI M001T70781
VALEO 458624
Rozrusznik RX 7 1.2 RX 7 1.3 RX 7 1.3 Turbo [12AN2] [RE13B] 03.1984-03.1986
304,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 3,372 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 17 × 13 cm |
| EAN | 5901259423051 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 11.50 mm |
| C.2 | 11.50 mm |
| L.1 | 232.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 12 |
| Liczba zębów szt. | 12 |
| Moc | 1.40 kW |
| O.1 | 140.00 mm |
| Obrót rozrusznika | ACW |
| Rozmiar A | 67.00 mm |
| Rozmiar B | 45.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 12 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 12 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MAZDA | RX-7 II (FC) 1.3 (FC3S, FC1031) | RE13B | 1985 - 1989 |
| MAZDA | RX-7 II (FC) 1.3 Turbo (FC3S, FC1031) | RE13B | 1987 - 1989 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MAZDA | RX 7 1.2 [12AN2] | 1984 - 1986 |
| MAZDA | RX 7 1.3 Turbo [RE13B] | 1987 - 1989 |
| MAZDA | RX 7 1.3 Turbo [RE13B] | 1989 - 1991 |
| MAZDA | RX 7 1.3 [RE13B] | 1985 - 1989 |

![RX 7 1.2, RX 7 1.3, RX 7 1.3 Turbo [12AN2], [RE13B] 03.1984-03.1986](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S5024F.jpg)
![RX 7 1.2, RX 7 1.3, RX 7 1.3 Turbo [12AN2], [RE13B] 03.1984-03.1986 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5024-261335-1.jpg)
![RX 7 1.2, RX 7 1.3, RX 7 1.3 Turbo [12AN2], [RE13B] 03.1984-03.1986 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5024-261336-1.jpg)
![RX 7 1.2, RX 7 1.3, RX 7 1.3 Turbo [12AN2], [RE13B] 03.1984-03.1986 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5024-261337-1.jpg)
![RX 7 1.2, RX 7 1.3, RX 7 1.3 Turbo [12AN2], [RE13B] 03.1984-03.1986 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5024-S5024_256953-1.jpg)


![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)
![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)