Rozrusznik 1142 200 244 266 [S-359] 01.1986-12.2000
1130,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 14 kg |
|---|---|
| Wymiary | 41 × 23 × 17 cm |
| EAN | 5902129027713 |
| C.1 | 11.00 mm |
| C.2 | 11.00 mm |
| C.3 | 11.00 mm |
| L.1 | 352.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 4.80 kW |
| O.1 | 90.00 mm |
| O.2 | 127.00 mm |
| O.3 | 90.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 89.00 mm |
| Rozmiar B | 46.00 mm |
| Producent | AS-PL |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| STAR | 1142 | S-359 | 1986 - 2000 |
| STAR | 200 | S-359 | 1976 - 1994 |
| STAR | 244 | S-359 | 1975 - 2000 |
| STAR | 266 | S-359 | 1973 - 2000 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| STAR | 1142 [S-359] | 1986 - 2000 |
| STAR | 200 [S-359] | 1976 - 1994 |
| STAR | 244 [S-359] | 1975 - 2000 |
| STAR | 266 [S-359] | 1973 - 2000 |

![1142, 200, 244, 266 [S-359] 01.1986-12.2000](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S9064ERF.jpg)
![1142, 200, 244, 266 [S-359] 01.1986-12.2000 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S9064ER-91086-1.jpg)
![1142, 200, 244, 266 [S-359] 01.1986-12.2000 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S9064ER-91087-1.jpg)
![1142, 200, 244, 266 [S-359] 01.1986-12.2000 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S9064ER-91088-1.jpg)
![1142, 200, 244, 266 [S-359] 01.1986-12.2000 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S9064ER-S9064ER_256953-1.jpg)
![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)

![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)
![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)