Informacje dodatkowe
| Waga | 5,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0124315021,02990301543 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.00 mm |
| G szt. | 1 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 201.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 70 A |
| O.D.1 | 46.00 mm |
| O.D.2 | 73.50 mm |
| Plug | PL_2300 |
| Rozmiar A | 110.00 mm |
| Rozmiar B | 56.00 mm |
| W.1 | 11.00 mm |
| G | 1 szt. |










