Informacje dodatkowe
| Waga | 4,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| D.3 | M10x1.5 mm |
| G szt. | 4 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 158.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 110 A |
| O.D.1 | 58.00 mm |
| Plug | PL_2300 |
| Rozmiar A | 34.00 mm |
| Rozmiar B | 19.00 mm |
| Rozmiar C | 41.00 mm |
| G | 4 szt. |








![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)

![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)