Informacje dodatkowe
| Waga | 6,95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0124525111,0124525155,56028699AB |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| D.3 | M10x1.5 mm |
| D.4 | M10x1.5 mm |
| G szt. | 7 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 189.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 136 A |
| O.D.1 | 58.00 mm |
| Plug | PL_2804 |
| Rozmiar A | 46.50 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 68.00 mm |
| G | 7 szt. |







![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)


