Informacje dodatkowe
| Waga | 6,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0124525041,56028732AA |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| D.3 | M10x1.5 mm |
| D.4 | M10x1.5 mm |
| G szt. | 8 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 220.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 136 A |
| O.D.1 | 60.00 mm |
| Plug | PL_2802 |
| Rozmiar A | 46.50 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 66.00 mm |
| G | 8 szt. |

![Ram 2500 5.9Di V6, Ram 2500 5.9Di V6 4X4 [ETC] 01.2002-12.2005](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0752SF.jpg)
![Ram 2500 5.9Di V6, Ram 2500 5.9Di V6 4X4 [ETC] 01.2002-12.2005 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0752S-176275-1.jpg)
![Ram 2500 5.9Di V6, Ram 2500 5.9Di V6 4X4 [ETC] 01.2002-12.2005 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0752S-176276-1.jpg)
![Ram 2500 5.9Di V6, Ram 2500 5.9Di V6 4X4 [ETC] 01.2002-12.2005 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0752S-176277-1.jpg)
![Ram 2500 5.9Di V6, Ram 2500 5.9Di V6 4X4 [ETC] 01.2002-12.2005 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0752S-239039-1.jpg)
![Ram 2500 5.9Di V6, Ram 2500 5.9Di V6 4X4 [ETC] 01.2002-12.2005 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0752S-A0752S_256960-1.jpg)



