Informacje dodatkowe
| Typ | OSOBOWY |
|---|---|
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 12.00 mm |
| D.2 | 12.00 mm |
| G szt. | 6 |
| L.1 | 182.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 100 A |
| O.D.1 | 53.50 mm |
| Plug | PL_2201 |
| Rozmiar A | 104.00 mm |
| Rozmiar B | 63.00 mm |
| G | 6 szt. |









![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)
