Informacje dodatkowe
| Waga | 6,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | ROLNICZY |
| NumerRef | 130665Z,130672Z,146487C91,A130665Z,A130672Z,A163085,A181766,36044746RX,3604474RX,3903231,3909981,3909982,10459366,10459367,10479924,10479925,10479927,10479928,10479929,10479930,10497083,1101194,1101205,1101308,1101439,1101440,1102551,1105085,1105354,1105356,1105366,1105418,1105451,1105479,1105481,1105497,1105509,1105513,1105515,1105535,1105536,1105538,1105539,1105540,1105549,1105553,1105560,1105570,1105571,1105579 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M10x1.5 mm |
| D.2 | 10.00 mm |
| G szt. | 1 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 172.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 130 A |
| O.D.1 | 52.50 mm |
| O.D.2 | 82.00 mm |
| Plug | PL_9006 |
| Rozmiar A | 77.00 mm |
| Rozmiar B | 51.00 mm |
| W.1 | 12.50 mm |
| G | 1 szt. |









![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)
![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)