Informacje dodatkowe
| Waga | 6,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA1413,439840,440565,FG18T122,VAL439840 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 186.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 180 A |
| O.D.1 | 56.00 mm |
| Plug | PL_2306 |
| Rozmiar A | 40.00 mm |
| Rozmiar B | 13.50 mm |
| Rozmiar C | 61.00 mm |
| G | 6 szt. |

![Touareg 3.0 V6 Hybrid, Touareg 3.0 V6 TSI [CGEA], [CGFA], [CJTA] 01.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A3149F.jpg)
![Touareg 3.0 V6 Hybrid, Touareg 3.0 V6 TSI [CGEA], [CGFA], [CJTA] 01.2012- - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3149-A3149_256960-1.jpg)
![Touareg 3.0 V6 Hybrid, Touareg 3.0 V6 TSI [CGEA], [CGFA], [CJTA] 01.2012- - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3149-238929-1.jpg)
![Touareg 3.0 V6 Hybrid, Touareg 3.0 V6 TSI [CGEA], [CGFA], [CJTA] 01.2012- - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3149-141068-1.jpg)
![Touareg 3.0 V6 Hybrid, Touareg 3.0 V6 TSI [CGEA], [CGFA], [CJTA] 01.2012- - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3149-141067-1.jpg)
![Touareg 3.0 V6 Hybrid, Touareg 3.0 V6 TSI [CGEA], [CGFA], [CJTA] 01.2012- - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3149-141066-1.jpg)

![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)

