Informacje dodatkowe
| Waga | 7,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0124525115,12964,DRA0428,06E903016N,06E903016Q,06E903016QX,439657,440243,TG14C018 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 9.50 mm |
| D.2 | 9.50 mm |
| D.3 | 9.50 mm |
| D.4 | 9.50 mm |
| E.1 | 70.00 mm |
| E.2 | 70.00 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 193.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 140 A |
| O.D.1 | 60.00 mm |
| Plug | PL_2306 |
| Rozmiar A | 29.50 mm |
| Rozmiar C | 56.00 mm |
| G | 6 szt. |








![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)

