Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 173.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 90 A |
| O.D.1 | 49.50 mm |
| Plug | PL_2300 |
| Rozmiar A | 30.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 61.00 mm |
| G | 6 szt. |










