Informacje dodatkowe
| Waga | 5,85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 2613695,2613695A,2650532,420532,849105,FG12S010,FG12S014,FG12S045,FG12S081,FGNS104 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.00 mm |
| D.2 | 8.00 mm |
| D.3 | 10.00 mm |
| E.1 | 79.00 mm |
| E.2 | 79.00 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 158.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 130 A |
| O.D.1 | 56.50 mm |
| Plug | PL_2201 |
| Rozmiar A | 31.50 mm |
| Rozmiar C | 55.00 mm |
| G | 5 szt. |

![HHR 2.4 [LE5] 01.2006-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A3640SF.jpg)
![HHR 2.4 [LE5] 01.2006-12.2011 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3640S-244897-2.jpg)
![HHR 2.4 [LE5] 01.2006-12.2011 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3640S-244898-2.jpg)
![HHR 2.4 [LE5] 01.2006-12.2011 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3640S-244899-2.jpg)
![HHR 2.4 [LE5] 01.2006-12.2011 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3640S-A3640S_256962-2.jpg)



![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)