Informacje dodatkowe
| Waga | 6,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | A003TJ2091,A3TJ2091 |
| Typ samochodu | Niezdefiniowany |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | 8.50 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 165.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 130 A |
| O.D.1 | 55.00 mm |
| Plug | PL_3308 |
| Rozmiar A | 47.00 mm |
| Rozmiar B | 13.00 mm |
| Rozmiar C | 79.50 mm |
| G | 6 szt. |









![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)
![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)