Informacje dodatkowe
| Waga | 6,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | A004TA0499 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 12.50 mm |
| D.3 | 12.50 mm |
| G szt. | 2 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 184.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 140 A |
| O.D.1 | 42.00 mm |
| O.D.2 | 70.00 mm |
| Plug | PL_2004 |
| Rozmiar A | 43.00 mm |
| Rozmiar B | 13.50 mm |
| Rozmiar C | 60.50 mm |
| W.1 | 12.50 mm |
| G | 2 szt. |







![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)


![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)