Informacje dodatkowe
| Waga | 4,22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| NumerRef | 12273,A5TA7291,A5TA7291ZC,30026479,30027273,3140067D00,3140067D01 |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| Koło pasowe | AP |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 80 A |
| Plug | PL_3302 |
| Rozmiar A | 88.20 mm |
| Rozmiar B | 58.00 mm |








![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)

