Informacje dodatkowe
| Waga | 4,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DA2046,DRA0936,DAN980,063377519010,MAN7519,27060B1050 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| D.3 | 10.00 mm |
| G szt. | 4 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 151.50 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 80 A |
| O.D.1 | 55.00 mm |
| Plug | PL_3301 |
| Rozmiar A | 48.00 mm |
| Rozmiar B | 27.00 mm |
| Rozmiar C | 39.00 mm |
| G | 4 szt. |

![Materia 1.3, Sirion 1.3, Sirion 1.3 4WD, Terios 1.3 VVT-i 4x4 [K3-VE] 10.2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6201SF.jpg)
![Materia 1.3, Sirion 1.3, Sirion 1.3 4WD, Terios 1.3 VVT-i 4x4 [K3-VE] 10.2 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6201S-146060-3.jpg)
![Materia 1.3, Sirion 1.3, Sirion 1.3 4WD, Terios 1.3 VVT-i 4x4 [K3-VE] 10.2 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6201S-146061-3.jpg)
![Materia 1.3, Sirion 1.3, Sirion 1.3 4WD, Terios 1.3 VVT-i 4x4 [K3-VE] 10.2 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6201S-146062-3.jpg)
![Materia 1.3, Sirion 1.3, Sirion 1.3 4WD, Terios 1.3 VVT-i 4x4 [K3-VE] 10.2 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6201S-239167-3.jpg)
![Materia 1.3, Sirion 1.3, Sirion 1.3 4WD, Terios 1.3 VVT-i 4x4 [K3-VE] 10.2 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6201S-A6201S_256960-3.jpg)



