Informacje dodatkowe
| Waga | 7,05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 1042106770 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.00 mm |
| D.2 | 12.00 mm |
| D.3 | 12.00 mm |
| E.1 | 25.00 mm |
| E.2 | 50.00 mm |
| E.3 | 50.00 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 191.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 220 A |
| O.D.1 | 57.00 mm |
| Plug | PL_2200 |
| Rozmiar A | 33.00 mm |
| Rozmiar C | 62.00 mm |
| G | 6 szt. |










