Informacje dodatkowe
| Waga | 4,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA0654,38522296F |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 10.00 mm |
| D.3 | 10.00 mm |
| G szt. | 8 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 190.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 110 A |
| O.D.1 | 58.00 mm |
| Plug | PL_2802 |
| Rozmiar A | 35.00 mm |
| Rozmiar B | 12.00 mm |
| Rozmiar C | 55.00 mm |
| G | 8 szt. |

![Cherokee 2.5 CRD, Cherokee 2.5 TD [VMHR425] 01.2001-12.2008](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6500SF1.jpg)
![Cherokee 2.5 CRD, Cherokee 2.5 TD [VMHR425] 01.2001-12.2008 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6500S-138135-2.jpg)
![Cherokee 2.5 CRD, Cherokee 2.5 TD [VMHR425] 01.2001-12.2008 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6500S-138136-2.jpg)
![Cherokee 2.5 CRD, Cherokee 2.5 TD [VMHR425] 01.2001-12.2008 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6500S-138137-2.jpg)
![Cherokee 2.5 CRD, Cherokee 2.5 TD [VMHR425] 01.2001-12.2008 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6500S-239039-2.jpg)
![Cherokee 2.5 CRD, Cherokee 2.5 TD [VMHR425] 01.2001-12.2008 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6500S-A6500S_256960-2.jpg)


![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)
