Informacje dodatkowe
| Waga | 6,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DA4456,DA4456N,DRA3346,DRA3346N,1002115040,1002131030,1002131040,1002131230,1002131240,1002131250,1002131790,943346196010,943356585010,944390512790,MAR6196,MRA51279,2704054170,2704054180,2704054220,2704054231,2704054240,2704054250,2704054290,2706054030,437739 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| G szt. | 2 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 228.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 55 A |
| O.D.1 | 46.50 mm |
| O.D.2 | 74.50 mm |
| Plug | PL_3500 |
| Pompa próżniowa | Yes |
| Rozmiar A | 147.00 mm |
| Rozmiar B | 70.50 mm |
| W.1 | 11.50 mm |
| G | 2 szt. |







![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)


