- AS-PL: UD15420A
- AUTOELECTRO: AEK4138
- CASCO: CAL40532, CAL40532AS, CAL40532ES, CAL40532GS, CAL40532OS, CAL40532RS
- DELCO: DRA1464
- DENSO: 104210-6230
- ELSTOCK: 28-7747
- JAGUAR: AW93-10300-AB, C2D2661, C2P12397
- KRAUF: ALN6894
- KUHNER: 554538RID, 555149RIR
- LOGISTIK: 446500
- LUCAS: LRA04138, LRA4138
- POWERMAX: 89215064
- PSH: 845.522.220.260
- SANDO: 2040532
- STARDAX: STX110370R, STX110370
Alternator XJ 3.0 D [AJV6D] 01.2011-12.2015
832,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 7,35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| EAN | 5902129102731 |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 12.00 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | 13.00 mm |
| E.1 | 50.00 mm |
| E.2 | 50.00 mm |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 198.50 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 220 A |
| O.D.1 | 57.50 mm |
| Plug | PL_2305 |
| Rozmiar A | 22.00 mm |
| Rozmiar C | 48.00 mm |
| G | 6 szt. |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| JAGUAR | XJ (X351) 3.0 SDV6 | 306DT(AJTDV6) | 2009 - 2016 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| JAGUAR | XJ 3.0 D [AJV6D] | 2011 - 2015 |

![XJ 3.0 D [AJV6D] 01.2011-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6591SF.jpg)
![XJ 3.0 D [AJV6D] 01.2011-12.2015 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6591S-A6591S_256962-2.jpg)
![XJ 3.0 D [AJV6D] 01.2011-12.2015 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6591S-238928-2.jpg)
![XJ 3.0 D [AJV6D] 01.2011-12.2015 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6591S-163248-2.jpg)
![XJ 3.0 D [AJV6D] 01.2011-12.2015 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6591S-163247-2.jpg)
![XJ 3.0 D [AJV6D] 01.2011-12.2015 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6591S-163246-2.jpg)
![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)
![DEUTZ Engine [TBD226B]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0653SF-750x600.jpg)

