Informacje dodatkowe
| Waga | 4,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | PRZEMYSŁOWY |
| NumerRef | 1022112820,1022119060,2706074420 |
| Typ samochodu | Niezdefiniowany |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| G szt. | 8 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 181.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 35 A |
| O.D.1 | 77.00 mm |
| Plug | PL_3302 |
| Rozmiar A | 91.00 mm |
| Rozmiar B | 58.00 mm |
| G | 8 szt. |

![Engine 5.9, Engine 6.7, PC200 6.7, PC210 5.9, PC220V 5.9 [SAA6D102E-2], [S](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6632SF.jpg)
![Engine 5.9, Engine 6.7, PC200 6.7, PC210 5.9, PC220V 5.9 [SAA6D102E-2], [S - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6632S-A6632S_256958-2.jpg)
![Engine 5.9, Engine 6.7, PC200 6.7, PC210 5.9, PC220V 5.9 [SAA6D102E-2], [S - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6632S-239169-2.jpg)
![Engine 5.9, Engine 6.7, PC200 6.7, PC210 5.9, PC220V 5.9 [SAA6D102E-2], [S - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6632S-195410-2.jpg)
![Engine 5.9, Engine 6.7, PC200 6.7, PC210 5.9, PC220V 5.9 [SAA6D102E-2], [S - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6632S-195409-2.jpg)
![Engine 5.9, Engine 6.7, PC200 6.7, PC210 5.9, PC220V 5.9 [SAA6D102E-2], [S - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6632S-195408-2.jpg)
![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)


