Informacje dodatkowe
| Waga | 5,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0986043021,DA4849,DRA3739,1012115100,2706064080,2706064100 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| G szt. | 1 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 165.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 80 A |
| O.D.1 | 74.00 mm |
| O.D.2 | 96.50 mm |
| Plug | PL_3314 |
| Rozmiar A | 96.00 mm |
| Rozmiar B | 53.00 mm |
| W.1 | 12.00 mm |
| G | 1 szt. |

![Corolla 2.0 D [2C-E], [2C] 04.1997-02.2000](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6646SF.jpg)
![Corolla 2.0 D [2C-E], [2C] 04.1997-02.2000 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6646S-199782-2.jpg)
![Corolla 2.0 D [2C-E], [2C] 04.1997-02.2000 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6646S-199783-2.jpg)
![Corolla 2.0 D [2C-E], [2C] 04.1997-02.2000 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6646S-199784-2.jpg)
![Corolla 2.0 D [2C-E], [2C] 04.1997-02.2000 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6646S-239188-2.jpg)
![Corolla 2.0 D [2C-E], [2C] 04.1997-02.2000 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6646S-A6646S_256958-2.jpg)



