Informacje dodatkowe
| Waga | 5,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DA2874,DRA1764,0210801280,1042102830,1042102831,1042102832,1042118640,1042118641,DAN1205,600000165550,2706038090,2706038110 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | DENSO |
| D.1 | 10.50 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | 12.00 mm |
| D.4 | 12.00 mm |
| E.1 | 45.00 mm |
| E.2 | 98.00 mm |
| E.3 | 18.00 mm |
| E.4 | 92.00 mm |
| G szt. | 8 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 164.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 150 A |
| O.D.1 | 55.00 mm |
| Plug | PL_4000 |
| Rozmiar A | 25.00 mm |
| Rozmiar C | 67.00 mm |
| G | 8 szt. |

![GX 460 4WD, LX 570, Land Cruiser 4.6 V8 [1UR-FE], [3UR-FE] 01.2010-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6692DENSOF.jpg)
![GX 460 4WD, LX 570, Land Cruiser 4.6 V8 [1UR-FE], [3UR-FE] 01.2010- - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6692DENSOB.jpg)
![GX 460 4WD, LX 570, Land Cruiser 4.6 V8 [1UR-FE], [3UR-FE] 01.2010- - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6692DENSOS.jpg)
![GX 460 4WD, LX 570, Land Cruiser 4.6 V8 [1UR-FE], [3UR-FE] 01.2010- - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6692DENSOB1.jpg)
![GX 460 4WD, LX 570, Land Cruiser 4.6 V8 [1UR-FE], [3UR-FE] 01.2010- - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A_v5-30.jpg)
![GX 460 4WD, LX 570, Land Cruiser 4.6 V8 [1UR-FE], [3UR-FE] 01.2010- - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6692DENSO-A6692DENSO_256962-2.jpg)



