Informacje dodatkowe
| Typ | PRZEMYSŁOWY |
|---|---|
| Producent | AS-PL |
| D.1 | "UNC 5/16""-18G" mm |
| D.2 | 9.50 mm |
| D.3 | 9.50 mm |
| G szt. | 1 |
| L.1 | 160.50 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 40 A |
| O.D.1 | 58.00 mm |
| O.D.2 | 89.00 mm |
| Rozmiar A | 45.50 mm |
| Rozmiar B | 13.00 mm |
| Rozmiar C | 72.50 mm |
| W.1 | 12.00 mm |
| G | 1 szt. |

![910, 931, 931B, 935B, 951, D3, D3B, D3C, D4B, D4C, D5C, IT12 [D3], [3204],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6726SF1.jpg)
![910, 931, 931B, 935B, 951, D3, D3B, D3C, D4B, D4C, D5C, IT12 [D3], [3204], - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6726S-266630-2.jpg)
![910, 931, 931B, 935B, 951, D3, D3B, D3C, D4B, D4C, D5C, IT12 [D3], [3204], - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6726S-266631-2.jpg)
![910, 931, 931B, 935B, 951, D3, D3B, D3C, D4B, D4C, D5C, IT12 [D3], [3204], - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6726S-266632-2.jpg)
![910, 931, 931B, 935B, 951, D3, D3B, D3C, D4B, D4C, D5C, IT12 [D3], [3204], - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6726S-A6726S_256960-2.jpg)


![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)
