Informacje dodatkowe
| Waga | 7,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| NumerRef | DA2714,DRA1604,AAN5507,IA1209 |
| Typ | PRZEMYSŁOWY |
| KOŁO PASOWE | N/A |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.00 mm |
| D.2 | 10.00 mm |
| Koło pasowe | n/a |
| L.1 | 192.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 175 A |
| Plug | PL_9105 |
| Rozmiar B | 56.00 mm |







![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)


