Informacje dodatkowe
| Waga | 4,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0986084040,DRA1765,2607775 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | M10x1.25 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 167.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 70 A |
| O.D.1 | 57.50 mm |
| Plug | PL_3307 |
| Rozmiar A | 20.00 mm |
| Rozmiar B | 16.00 mm |
| Rozmiar C | 42.50 mm |
| G | 5 szt. |

![Picanto 1.0, Picanto 1.0 Bi-Fuel, Picanto 1.0 LPG [G3LA], [B3LA] 05.2011-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A9362SF.jpg)
![Picanto 1.0, Picanto 1.0 Bi-Fuel, Picanto 1.0 LPG [G3LA], [B3LA] 05.2011- - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A9362S-224632-2.jpg)
![Picanto 1.0, Picanto 1.0 Bi-Fuel, Picanto 1.0 LPG [G3LA], [B3LA] 05.2011- - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A9362S-224633-2.jpg)
![Picanto 1.0, Picanto 1.0 Bi-Fuel, Picanto 1.0 LPG [G3LA], [B3LA] 05.2011- - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A9362S-224634-2.jpg)
![Picanto 1.0, Picanto 1.0 Bi-Fuel, Picanto 1.0 LPG [G3LA], [B3LA] 05.2011- - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A9362S-239178-2.jpg)
![Picanto 1.0, Picanto 1.0 Bi-Fuel, Picanto 1.0 LPG [G3LA], [B3LA] 05.2011- - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A9362S-A9362S_256960-2.jpg)



![DEUTZ Engine [TBD226B]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0653SF-750x600.jpg)