Informacje dodatkowe
| Waga | 5,95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| NumerRef | DRA0771,A003TB2091A,A3TB2091A,RNLA3TA7291 |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | M10x1.25 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 175.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 125 A |
| O.D.1 | 60.00 mm |
| Plug | PL_4100 |
| Rozmiar A | 25.00 mm |
| Rozmiar B | 17.00 mm |
| Rozmiar C | 61.00 mm |
| G | 5 szt. |

![Pajero 3.5 V6 GDI [6G74] 01.2000-12.2005](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A5106F.jpg)
![Pajero 3.5 V6 GDI [6G74] 01.2000-12.2005 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5106-224740-2.jpg)
![Pajero 3.5 V6 GDI [6G74] 01.2000-12.2005 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5106-224741-2.jpg)
![Pajero 3.5 V6 GDI [6G74] 01.2000-12.2005 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5106-224742-2.jpg)
![Pajero 3.5 V6 GDI [6G74] 01.2000-12.2005 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5106-239119-2.jpg)
![Pajero 3.5 V6 GDI [6G74] 01.2000-12.2005 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5106-A5106_256960-2.jpg)



