Informacje dodatkowe
| Waga | 6,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| NumerRef | DRA1284,RNLA2TJ0791 |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 9.50 mm |
| D.3 | 10.50 mm |
| D.4 | 10.50 mm |
| E.1 | 45.00 mm |
| E.2 | 75.00 mm |
| E.3 | 45.00 mm |
| E.4 | 75.00 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 188.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 100 A |
| O.D.1 | 49.00 mm |
| Plug | PL_3310 |
| Rozmiar A | 76.00 mm |
| Rozmiar C | 69.00 mm |
| G | 6 szt. |

![3 2.0, 3 2.0 MZR, 3 2.0 MZR DISI [PEY2], [LF5H], [LF5W], [LFZ2] 09.2011-09](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A5123F.jpg)
![3 2.0, 3 2.0 MZR, 3 2.0 MZR DISI [PEY2], [LF5H], [LF5W], [LFZ2] 09.2011-09 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5123-240527-2.jpg)
![3 2.0, 3 2.0 MZR, 3 2.0 MZR DISI [PEY2], [LF5H], [LF5W], [LFZ2] 09.2011-09 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5123-240528-2.jpg)
![3 2.0, 3 2.0 MZR, 3 2.0 MZR DISI [PEY2], [LF5H], [LF5W], [LFZ2] 09.2011-09 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5123-240529-2.jpg)
![3 2.0, 3 2.0 MZR, 3 2.0 MZR DISI [PEY2], [LF5H], [LF5W], [LFZ2] 09.2011-09 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5123-240530-2.jpg)
![3 2.0, 3 2.0 MZR, 3 2.0 MZR DISI [PEY2], [LF5H], [LF5W], [LFZ2] 09.2011-09 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5123-A5123_256962-2.jpg)

![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)
![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)
