- AS-PL: UD12306A, A0510
- BOSCH: F000BL0567, F000BL0667
- KRAUF: ALB7667
- MEAT & DORIA: 5510626
- NISSAN: 23100-3TS3A, 23100-3TS3B
Alternator Teana
569,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| EAN | 5902129029120 |
| Producent | AS-PL |
| Koło pasowe | AP |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 120 A |
| Plug | PL_3308 |
| Rozmiar A | 33.05 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 60.00 mm |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| NISSAN | Teana | 2013 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| NISSAN | Teana | 2013 |










![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)