Informacje dodatkowe
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| NumerRef | DRA0595,DRA0595,ALT31144,EAA211052,MITA3TA6581,944390903600,A3TA6581A,RNLA3TA6581 |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 9.00 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | 10.50 mm |
| G szt. | 1 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 172.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 110 A |
| O.D.1 | 60.00 mm |
| O.D.2 | 82.00 mm |
| Plug | PL_2004 |
| Rozmiar A | 42.50 mm |
| Rozmiar B | 13.00 mm |
| Rozmiar C | 81.50 mm |
| W.1 | 12.50 mm |
| G | 1 szt. |

![Primera 2.2 DCi, Primera 2.2 Diesel Di [YD22DDT] 04.2003-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A5338F.jpg)
![Primera 2.2 DCi, Primera 2.2 Diesel Di [YD22DDT] 04.2003- - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5338-88216-2.jpg)
![Primera 2.2 DCi, Primera 2.2 Diesel Di [YD22DDT] 04.2003- - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5338-88217-2.jpg)
![Primera 2.2 DCi, Primera 2.2 Diesel Di [YD22DDT] 04.2003- - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5338-88218-2.jpg)
![Primera 2.2 DCi, Primera 2.2 Diesel Di [YD22DDT] 04.2003- - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5338-88219-2.jpg)
![Primera 2.2 DCi, Primera 2.2 Diesel Di [YD22DDT] 04.2003- - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5338-A5338_256960-2.jpg)
![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)


![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)