Informacje dodatkowe
| Waga | 6,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| NumerRef | DRA0684,DRA0684,A003TR0091AM,A3TR0091AM,RNLA3TR0091,3587216,3817662 |
| Typ | MORSKI |
| Typ samochodu | Niezdefiniowany |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 13.00 mm |
| D.3 | 13.00 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 202.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 115 A |
| O.D.1 | 62.00 mm |
| Plug | PL_9105 |
| Rozmiar A | 45.00 mm |
| Rozmiar B | 13.50 mm |
| Rozmiar C | 104.00 mm |
| G | 6 szt. |

![Engine [D1-13], [D1-20], [D1-30], [D2-40], [D2-55], [D2-75], [D4-180], [D4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A5348F.jpg)
![Engine [D1-13], [D1-20], [D1-30], [D2-40], [D2-55], [D2-75], [D4-180], [D4 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5348-94135-2.jpg)
![Engine [D1-13], [D1-20], [D1-30], [D2-40], [D2-55], [D2-75], [D4-180], [D4 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5348-94136-2.jpg)
![Engine [D1-13], [D1-20], [D1-30], [D2-40], [D2-55], [D2-75], [D4-180], [D4 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5348-94137-2.jpg)
![Engine [D1-13], [D1-20], [D1-30], [D2-40], [D2-55], [D2-75], [D4-180], [D4 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5348-94138-2.jpg)
![Engine [D1-13], [D1-20], [D1-30], [D2-40], [D2-55], [D2-75], [D4-180], [D4 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5348-A5348_256960-2.jpg)

![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)
![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)
![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)