Informacje dodatkowe
| Waga | 6,776 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| NumerRef | 12317512151,12317516098,12317516104,12317516107,12317520495,12317521384,12317521385,12317521490,12317522962,12317532966,12317533270,7516098,7520495,7521384,7521385,7521490,7532966,7533270,0124325030,0124325062,0124325062RT,0124325072,0124325099,0124515098,0124525042,0124525045,0124525045RB,0124525059,0124525059RB,0124525059RJ,0124525561,0399604014,0986046270,0986047240,DRB6270,RAA27381,063731774010,944390903560,RNL325062,RNL325072,RNL325072OER,RNL4627,RNL4627OER,RNL515098OER,RNLSG14B017OER,113294,2542608,2542609,2542609A,2542753 |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 9.00 mm |
| D.2 | 9.00 mm |
| D.3 | 10.50 mm |
| D.4 | 10.50 mm |
| E.1 | 62.50 mm |
| E.2 | 62.50 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 192.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 150 A |
| O.D.1 | 49.00 mm |
| Plug | PL_2303 |
| Rozmiar A | 31.00 mm |
| Rozmiar C | 42.00 mm |
| G | 6 szt. |









![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)
![DEUTZ Engine [TBD226B]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0653SF-750x600.jpg)