Informacje dodatkowe
| Waga | 5,136 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| NumerRef | 0986049470,F042300072,10480000,10480073,10490000,10490073,96224431,96252551,DA4699,DA4699N,DRA3589,DRA3589N,P96252547,943313961010,943346202010,944390510000,MAR6202,MARC1396,MRA51000,437651 |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 8.00 mm |
| D.3 | 8.50 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 190.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 75 A |
| O.D.1 | 50.00 mm |
| Plug | PL_4200 |
| Rozmiar A | 47.00 mm |
| Rozmiar B | 13.00 mm |
| Rozmiar C | 80.50 mm |
| G | 5 szt. |










![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)